[O1] Problem ze światłami.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • octaviaturbo
    Classic
    • 2011
    • 17

    [O1] Problem ze światłami.

    na "Z"
    PEŁNA RURA DO PRZODU - ALE NIE BEZMYŚLNIE...
  • Dud3k
    Drive
    • 2010
    • 74

    #2
    [O1] Problem ze światłami.

    Witam Panów. Otoz nan problem ze swiatłami. Załozyłem ostatnio sobie wskaznik doładowania ( SMOKE) Zasilanie pociągnełem z radia i dziwne po podłączeniu (po jakimś czasie własciwie) zauważyłem że lewa lampa (od kierowcy) w ogołe nie swieći (brak pozycji i minjania ) długie są ( zaznaczam ze lampy w moim szkodniku są zmienione na soczewki więc zaróweczki H7 siedzą). Dziś wyciągnełem lampę w celu wymiany żarówek a tu dupa żarówki całe.... Dojrzałem się też że z tyłu nie działaja przeciwmgielne chociaż zarówki są całę. Bawiłem się włącznikiem i raz te tylnie przeciwmgielne załapały(więc tył napewno przez włącznik) . Tak więc pytanie moje czy możliwe jest że włącznik jest tak uszkodzony że poprostu nie działa lewa lampa ?? ( czy takie cos w ogole możliwe jest ?) Czy bardziej to że jak prowadzilem przewody zasilania wskaznika mogłem cos urwać/wyrwać ?

    Zaznaczam ze bezpieczniki sprawdzone...

    Wiem wiem masło maślane :P ale zrozumiecie o co mi chodzi :P

    Pozdro ;]

    Komentarz

    • krzysiek13
      L&K
      • 2010
      • 1155

      #3
      włącznik świateł
      Octavia

      Komentarz

      • Dud3k
        Drive
        • 2010
        • 74

        #4
        Jutro w robocie sprawdze włacznik tylko dokladnie nie wiem ktory z ktorym sprawdzac miernikiem. Ma ktoś jakis schemat czy cus ??

        Komentarz

        • ahmed799
          RS
          • 2009
          • 6871
          • Ford

          #5
          Dud3k, U mnie nie mam przeciwmgielnych z tylu, żarówki sprawdzone po przekreceniu włącznika kontrolka na desce świeci, a i jeszcze padło mi tylne prawe światło pozycyjne też nie wiem co jest. Musze odstawic autko do elektryka bo samemu nie mam czasu sie bawić.

          филип
          Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

          Komentarz

          • krzysiek13
            L&K
            • 2010
            • 1155

            #6
            było na forum:
            Octavia

            Komentarz

            Pracuję...